Mapa stránek

Abychom Vám usnadnili orientaci na našich webových stránkách, připravili jsme pro Vás seznam všech stránek webu.

Napište ohlas

Napsali o nás

svatba 26.6.2021
Když jsme vybírali kapelu na svatbu, byla jsem dlouho bezradná. Nakonec jsem na internetu přišla na Hudbu pro Vás. První mě zaujal neobvykle velký repertoár a poté i ochota a milé jednání. Proto bych chtěla kapele moc a moc poděkovat, protože i ohlasy od svatebčanů byly skvělé. Moc jsme si to s Vámi užili a budeme doporučovat kudy jen budeme chodit :) takže ještě jednou velké DÍKY :)
Klára
Svatba 10.7. 2021
Rádi bychom touto cestou ještě jednou poděkovali kapele za skvělou hudbu a zábavu na naší svatbě v Kletečné. Kromě bezvadného repertoáru, perfektní interpretace písní, přátelské a vtipné komunikace s hosty se nám moc líbilo, že kapela dokáže přizpůsobit výběr písniček pro každého dle věku či přání. Dokonce zahráli a nechali zazpívat nevěstina otce jeho oblíbenou písničku. Všichni hosté se ohromně bavili, tančili a svatební párty za doprovodu této kapely si opravdu užili. Mockrát děkujeme, že jste nám takto zpříjemnili náš svatební den a přejeme Vám mnoho úspěchu a spousty dalších spokojených klientů. Tereza a Martin Čápovi
Tereza Voplakalová
Svatba 17.7.2021
Jsme moc rádi, že jsme si na náš den D vybrali právě tuto kapelu. Veškerá komunikace a domluva naprosto dokonalá, splnili naše přání i požadavky a naučili se kvůli nám i nějaké nové písničky. Mezi písněmi skvělá zábava a hrají skvěle, všichni je moc chválili. A zpěvačka Vendulka má dokonalý hlas, zazpívá snad všechno ;)
Zdeněk David
Pochvala a srdečné poděkování
Srdečně děkujeme za úžasné hudební vystoupení na naší svatbě v Polné, které bylo doslova výtečné. Všichni svatební hosté si výkon kapely pochvalovali a všichni se roztančili. Přejeme Vám pevné zdraví a ať se Vám stále daří.
Novomanželé Veronika a Martin Vašicovi
Mgr. Veronika Vašicová Benešová
Svatba
Děkujeme za hudební vystoupení na naší svatbě. I přes nepřízeň počasí, se nám nakonec podařilo uskutečnit obřad venku za doprovodu živé hudby a našich vybraných skladeb. Kapela splnila vše, na čem jsme se domluvili a jejich pestrý repertoár podpořil úžasnou atmosféru, které se pak promítla i na tanečním parketu. Tančilo se do rána.
Kosovi
oslava
Děkuji za velice příjemný a profesionální přístup během oslavy i při jejím domlouvání. Skvělá hudba roztančila všechny (čtyři) generace, stejně tak nás oslovilo mluvené slovo obohacené šarmem a vtipem. Tato oslava je pro mě krásným nezapomenutelným zážitkem, ke kterému jste přispěli :-).
Maruška
Svatební muzika
Byli jsme velmi spokojeni jak my tak i ostatní svatebčané s vyvážeností repertoaru, ozvučení a výběrem nástrojů. Určitě doporučíme dál a budeme se těšit na jiných společných akcí.
Chadimovi
Svatba
Profesionální a hlavně velmi přátelský přístup během domlouvání. Splnili všechna naše přání a proaktivně se snažili nám vyhovět. Na naší svatbě hráli hudbu opravdu od každého trochu a všichni naši hosté byli velmi spokojení. Hráli přes lidovky, dechovku až po rock a pop. Také se nám líbilo, jak dokázali sami od sebe zahrát pro naše děti a pobavit je. Je vidět, že je hudba baví a pozitivní přístup jim vydržel až do pozdních hodin. Byli jsme více než spokojeni a rozhodně bychom si je pozvali znovu.
David a Lucka
David Broček
Svatba 7.9. 2019 - Jámy
Po celou dobu příprav jsme se oba snažili, aby náš den byl pro všechny co nejlepší. Nakonec jsme zjistili, že o tom jaká svatba bude, rozhodují hlavně sami svatební hosté a to tím jak se po celou dobu baví. O pořádný kus zábavy se postarala právě tato kapela. Od každého z našich hostů jsme slyšeli na kapelu jen samou chválu. Za nás to byl velmi příjemný a ochotný přístup. Dále pak krásná hudba a zpěv, ve které si přišel každý na své. Musíme také pochválit dlouhé série, které nikoho nenechali sedět na židlích. Po celou dobu hráli s plným nasazením. Daleko předčili naše očekávání. Budeme rádi vzpomínat.
Romana a Tomáš Tulisovi
Další ohlasy...