Hudební doprovod na svatbu

Vážená nevěsto, vážený ženichu,

máte před sebou svůj VELKÝ den a my Vám děkujeme za důvěru, že uvažujete právě o nás, coby o muzikantech. Na svatby se v podstatě specializujeme, ročně jich stihneme kolem čtyřiceti.

Jsme schopni zahrát na kterémkoli místě pro libovolný počet svatebčanů. Máme k dispozici široký repertoár a navíc neustále připravujeme nové písně. Nabízíme také výrobu speciálních songů právě pro Váš novomanželský tanec.

Uděláme vše, abyste byli maximálně spokojeni!

Dovolte nám poděkovat nevěstám, kterým jsme už hráli, za milé reference na hlavní straně webu. Jsou pro nás velkým závazkem.

Napište, zavolejte a ještě jednou DÍKY za důvěru!

Předkládáme Vám seznam nejčastějších písní (včetně YouTube linků) k novomanželskému tanci:

Napište ohlas

Napsali o nás

svatba 26.6.2021
Když jsme vybírali kapelu na svatbu, byla jsem dlouho bezradná. Nakonec jsem na internetu přišla na Hudbu pro Vás. První mě zaujal neobvykle velký repertoár a poté i ochota a milé jednání. Proto bych chtěla kapele moc a moc poděkovat, protože i ohlasy od svatebčanů byly skvělé. Moc jsme si to s Vámi užili a budeme doporučovat kudy jen budeme chodit :) takže ještě jednou velké DÍKY :)
Klára
Svatba 10.7. 2021
Rádi bychom touto cestou ještě jednou poděkovali kapele za skvělou hudbu a zábavu na naší svatbě v Kletečné. Kromě bezvadného repertoáru, perfektní interpretace písní, přátelské a vtipné komunikace s hosty se nám moc líbilo, že kapela dokáže přizpůsobit výběr písniček pro každého dle věku či přání. Dokonce zahráli a nechali zazpívat nevěstina otce jeho oblíbenou písničku. Všichni hosté se ohromně bavili, tančili a svatební párty za doprovodu této kapely si opravdu užili. Mockrát děkujeme, že jste nám takto zpříjemnili náš svatební den a přejeme Vám mnoho úspěchu a spousty dalších spokojených klientů. Tereza a Martin Čápovi
Tereza Voplakalová
Svatba 17.7.2021
Jsme moc rádi, že jsme si na náš den D vybrali právě tuto kapelu. Veškerá komunikace a domluva naprosto dokonalá, splnili naše přání i požadavky a naučili se kvůli nám i nějaké nové písničky. Mezi písněmi skvělá zábava a hrají skvěle, všichni je moc chválili. A zpěvačka Vendulka má dokonalý hlas, zazpívá snad všechno ;)
Zdeněk David
Pochvala a srdečné poděkování
Srdečně děkujeme za úžasné hudební vystoupení na naší svatbě v Polné, které bylo doslova výtečné. Všichni svatební hosté si výkon kapely pochvalovali a všichni se roztančili. Přejeme Vám pevné zdraví a ať se Vám stále daří.
Novomanželé Veronika a Martin Vašicovi
Mgr. Veronika Vašicová Benešová
Svatba
Děkujeme za hudební vystoupení na naší svatbě. I přes nepřízeň počasí, se nám nakonec podařilo uskutečnit obřad venku za doprovodu živé hudby a našich vybraných skladeb. Kapela splnila vše, na čem jsme se domluvili a jejich pestrý repertoár podpořil úžasnou atmosféru, které se pak promítla i na tanečním parketu. Tančilo se do rána.
Kosovi
oslava
Děkuji za velice příjemný a profesionální přístup během oslavy i při jejím domlouvání. Skvělá hudba roztančila všechny (čtyři) generace, stejně tak nás oslovilo mluvené slovo obohacené šarmem a vtipem. Tato oslava je pro mě krásným nezapomenutelným zážitkem, ke kterému jste přispěli :-).
Maruška
Svatební muzika
Byli jsme velmi spokojeni jak my tak i ostatní svatebčané s vyvážeností repertoaru, ozvučení a výběrem nástrojů. Určitě doporučíme dál a budeme se těšit na jiných společných akcí.
Chadimovi
Svatba
Profesionální a hlavně velmi přátelský přístup během domlouvání. Splnili všechna naše přání a proaktivně se snažili nám vyhovět. Na naší svatbě hráli hudbu opravdu od každého trochu a všichni naši hosté byli velmi spokojení. Hráli přes lidovky, dechovku až po rock a pop. Také se nám líbilo, jak dokázali sami od sebe zahrát pro naše děti a pobavit je. Je vidět, že je hudba baví a pozitivní přístup jim vydržel až do pozdních hodin. Byli jsme více než spokojeni a rozhodně bychom si je pozvali znovu.
David a Lucka
David Broček
Svatba 7.9. 2019 - Jámy
Po celou dobu příprav jsme se oba snažili, aby náš den byl pro všechny co nejlepší. Nakonec jsme zjistili, že o tom jaká svatba bude, rozhodují hlavně sami svatební hosté a to tím jak se po celou dobu baví. O pořádný kus zábavy se postarala právě tato kapela. Od každého z našich hostů jsme slyšeli na kapelu jen samou chválu. Za nás to byl velmi příjemný a ochotný přístup. Dále pak krásná hudba a zpěv, ve které si přišel každý na své. Musíme také pochválit dlouhé série, které nikoho nenechali sedět na židlích. Po celou dobu hráli s plným nasazením. Daleko předčili naše očekávání. Budeme rádi vzpomínat.
Romana a Tomáš Tulisovi
Další ohlasy...