Kontakt

Milan Kopecký
Čejov 240
396 01 Humpolec

milan.kopecky@centrum.cz
milan.kopecky.cro@gmail.com
+420 606 647 484
(+420 776 278 940)

Milan Kopecký

Hudba provází Milana od útlého dětství, hrával na akordeon a klarinet. Především se ale věnoval a věnuje hře na klávesové nástroje a aranžování.

 

Vendula Sedláčková

zpěvačka

 

Petr Graman

Petr Graman je fenomenální pozounista a jak pravil pořadatel pelhřimovského Posledního plesu Martin Váňa: "To bych nikdy neřekl, jak ten pozoun tu muziku skvěle podtrhne." Petr vystudoval českobudějovickou konzervatoř (obor pozoun) a Jihočeskou univerzitu tamtéž. 

 

Petr Kříž

Petr, běžně nazývaný Sluncem, je skvělým kytaristou, ažanžérem a studiovým mistrem zvuku. 

 

Kateřina Marková

zpěvačka

 

Martina Boháčková

zpěvačka

 

  

Napište ohlas

Napsali o nás

Pochvala a poděkování svatba 2.6.2023
Jak již bylo mnohokráte napsáno i my se přidáváme s poděkováním a spokojeností s vaší produkcí na naší svatbě 2.6.2023. Již od prvních tónů jsme věděli, že tato volba byla správná. Nejen my, ale i svatebčané se opravdu bavili a jak se říká protančili boty. Patří Vám velký dík a přání ať Vám to takto hraje ještě dlouho a máte spoustu spokojených lidiček kolem sebe jako jsme my, díky Vám náš den byl opravdu super a povedl se. Jana a Míra
Jana
Rodáci 2023
Pana Kopeckého jsme si vybrali na základě pozitivních zkušeností známých a nemohli jsme vybrat lépe. Skutečně moc děkujeme Vám i paní Vendule, protože jste dokázali roztančit a zejména potěšit více generací. :) Pokud hledáte skvělou kapelu k tanci i poslechu, doporučujeme všemi deseti. :) Ještě jednou moc děkujeme.
SDH Zdislavice.
SDH Zdislavice
Další ohlasy...